Nasi specjaliściDr Marcin Wrona

dr n. med. Marcin Wrona

specjalista położnictwa i ginekologii


Ukończył z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Starszy asystent w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2. Otworzył przewód doktorski z zakresu monitorowania kardiotokograficznego płodów. Posiada uprawnienia do zakładania wkładki antykoncepcyjnej GYNEFIX.
 
Znajomość języków obcych: angielski
 
Przyjmuje:
poniedziałek: 14:00 – 22:00
środa: 14:00 – 22:00
 
www.idealistgin.pl

 

Dr Marek Neuberg

dr n. med. Marek Neuberg

specjalista położnictwa i ginekologii


Jest lekarzem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa z 35-letnim stażem zawodowym. Posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych.
 
Specjalizuje się w medycynie rozrodu, ultrasonografii, w wykonywaniu zaawansowanych operacji laparoskopowych i histeroskopowych, profilaktyce raka szyjki macicy, badaniach kolposkopowych. Wykonuje wszystkie procedury laparoskopowe, histeroskopowe i kolposkopowe rekomendowane we współczesnej ginekologii.
 
W swojej drodze zawodowej był nauczycielem akademickim w Akademii Medycznej we Wrocławiu, pełnił funkcję ordynatora oddziałów ginekologiczno-położniczych: w nowo wybudowanym Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu, w Zespole Opieki Zdrowotnej w Kłodzku, w Szpitalu Powiatowym w Białogardzie, w SP ZOZ w Wyszkowie. Pełnił również funkcje dyrektora medycznego w szpitalach w Rawiczu i Białogardzie.
 
Jest członkiem The European Society for Gynaecological Endoscopy oraz The European Federation for Colposcopy and Pathology of the Lower Genital Tract. Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz The Fetal Medicine Foundation / FMF/ do wykonywania badań ultrasonograficznych w ciąży.
 
Przyjmuje:
sobota: 9:00 – 16:00
 
www.idealistgin.pl