Szkolenia


Zgodnie z wymogami producenta wkładkę GyneFix powinny zakładać tylko przeszkoleni lekarze, ze względu na odmienny sposób umieszczania systemu w macicy w porównaniu z tradycyjnymi wkładkami.
 
Prowadzimy szkolenia teoretyczno-praktyczne dla lekarzy ginekologów dotyczące zakładania wkładki GyneFix. Szkolenie jest grupowe i odbywa się w Warszawie.
 
Przy zakupie co najmniej jednej wkładki GyneFix (indywidualnie lub przez centrum medyczne) szkolenie dla jednego lekarza jest bezpłatne.
 
Lekarz otrzymuje materiały edukacyjne, ulotki dla pacjentek, certyfikat uczestnictwa w szkoleniu upoważniający do zakładania GyneFix i zostaje wpisany na listę lekarzy w Polsce, którzy zakładają GyneFix: http://gynefix.pl/gdzie-zalozyc/
 
W celu umówienia się na szkolenie prosimy o kontakt: kontakt@gynefix.pl
 
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wymogami producenta, certyfikat upoważniający do zakładania GyneFix jest ważny przez rok. Zostaje on przedłużony tylko wówczas, jeśli lekarz założy co najmniej cztery wkładki GyneFix w jednym roku.
Lekarz, który nie zakłada regularnie wkładki GyneFix, traci doświadczenie w jej zakładaniu, co zwiększa ryzyko powikłań.